« Wróć do listy pytań

Google Music All Access – wykupienie zagranicą?

+1
0
-1

Witam!
Mianowicie wyjeżdżam na 2 tygodnie na Jamajkę (będę tam do 04.09, a licencja na all access kończy mi się 02.09), a licencję all access wykupuję sposobem “doliczania do rachunku PLAY” ze sklepu google (automatycznie przedłuża mi licencję doliczając mi do rachunku). I tutaj kilka pytań – czy będąc na Jamajce zapłacę za te automatyczne doliczenie jakąś fortunę? Czy w ogóle mi dokupi? A może się wyłączy i nie będę mógł korzystać z pobranej do offline muzyki? I jeszcze jedno pytanie – bo możliwe, że będę wracał w tym czasie i będę w samolocie i czy bez połączenia do wifi google music all access jakoś się zablokuje?

Odpowiedzi

13 August 2014
Publiczne

Na pytanie dotyczące rozliczenia poza granicami kraju odpowiedzi będzie mógł udzielić tylko operator, ale przygotuj się na to, że Play mógł nie przewidzieć takiego scenariusza. Co do działania offline to możesz sam to przetestować włączając tryb samolotowy :)

#answer-962
  1. Okej, dzięki :)
  2. Gdyby ktoś miał ten sam problem - dodaję link do forum PLAY, problem rozwiązany :) http://forumplay.pl/showthread.php/17753-Doliczenia-do-rachunku-PLAY-zagranic%C4%85-jak-to-z-nimi-jest?p=175483&posted=1#post175483

Zaloguj się lub Zarejestruj do Dodaj odpowiedź